Sosyal Medya:

Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz

Hızlı İletişim

  Bize Ulaşın

  Teklif almak, soru ve görüşlerinizi iletmek için iletişim telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

  0535 365 78 07
  [email protected]

  Ankara Özçorum Evden Eve Nakliyat'a Hoş Geldiniz.

  Ankara Özçorum Evden Eve Nakliyat hizmetleri sektöründe 40 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Özçorum Evden Eve Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri Özçorum Nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hassas olduğumuz iş politikamızdır.

  Ankara Evden Eve Nakliyat Çözüm Ortağı

  Ev taşıma yanı sıra siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağınız olan Özçorum nakliyat taşımacılık sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamadan önce maaşlı calışanlarına nakliyat sektörü ve eşya taşınması konusunda tüm gerekli eğitimleri vererek sektörde ilkleri gercekleştiren firmalardan biridir. Ankara evden eve nakliyat Özçorum Nakliyat, tüm nakliye ihtiyaçlarınız için çözüm üretmeye devam eden, sektöründe uzman bir firmadır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve depolama alanlarında faaliyetlerini sürdüren Özçorum Nakliyat, uzman kadrosuyla her zaman yanınızda. Alanında lider olan firmamız, geniş araç filosu ile haftanın her günü sizlere kesintisiz ve kaliteli hizmet vermektedir. Ankara’nın tüm ilçeleri dahil olmak üzere her bölgesinde sizlere ev taşıma çözümleri sunuyoruz. Ev taşımak, ciddiyet ve profesyonellik isteyen zorlu bir süreçtir. Özçorum Nakliyat, ev taşıma işlemleri sırasında eşyaların paketlenmesinden, yeni evinize yerleşimine kadar sizler için destek vermektedir. Firmamız, evinizin ve ofisinizin sorunsuz bir şekilde nakliyesi için gereken tüm bilgi, birikim ve yeterliliğe sahiptir.

  Evden Eve Nakliyat

  Evden Eve Nakliyat

  Özçorum Nakliyat olarak 1979 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir.

  Eşya Paketleme

  Eşya Paketleme

  Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır, çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.

  Asansörlü Nakliyat

  Asansörlü Nakliyat

  Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun

  Asansörlü Evden Eve Nakliyat – Nakliye Ücretleri
  Asansörlü Nakliyat

  Firmamıza ait özel araçlarımız ile asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız. Ev, ofis veya herhangi bir yaşam alanınızdan eşyalarınızı alarak istediğiniz yere nakliye etmekteyiz. Bu süreçte teknolojinin sunmuş olduğu ürünlerden olan asansör sistemi kullanmaktayız. Eşyalarınızı taşıyacağınız eviniz veya ofisiniz çok yüksek katta olabilir. Kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınız kırılmadan, çizilmeden asansörle taşımaktayız. Yoğun iş hayatından dolayı sürekli çalışan bireyler için, zaman oldukça önemlidir. Bu yüzden günümüzde taşınma sırasında da zamandan tasarruf sağlayabilmek herkes tarafından çok istenen bir durumdur. Bu isteklerin karşısında çözüm olarak asansör kullanımı sayesinde zamandan tasarruf edilerek daha kısa sürede düzeninizi kurmanızı sağlamaktadır.

  Eski zamanlarda kişiler kendileri insan gücü kullanımıyla taşıma işlemini gerçekleştirmekteydiler. Bu işlem daha zahmetli ve uzun süreli olmaktadır. Birde bu şekilde eşyalarını taşıyarak, asansörü olmayan evler veya dar binalar yüzünden eşyalarına ve binalara zarar verirlerdi. Her konuda yeniliklerin olduğu günümüz şartlarında artık insan gücüne olan ihtiyaç azalmaya başlamıştır. İnsan gücünün yerini teknolojik aletler ve makineler almaya başlamıştır. Nakliye için de getirilen yenilikler arasında asansör sistemi yer almaktadır. Asansörlü nakliyat sayesinde taşınma işleminiz kısa bir zamanda gerçekleştirilmektedir. Asansör sistemini kullanacak olan ekip çalışanlarımız bu konuda gerekli eğitimleri almışlardır. Bu sayede kontrollü kullanım sergileyerek olumsuz bir durum oluşmasının önüne geçmektedirler.
  Her türlü taşıma işlemleriniz için firmamıza ulaşmanız yeterli olmaktadır. Firmamız telefon numaralarından bizlere ulaşıp, randevu oluşturduğunuz takdirde asansör sistemini kullanarak eşyalarınızı bulunduğunuz yerden alıp yeni evinize taşımaktayız. Asansörlü nakliyat sayesinde zamandan tasarruf edilerek daha kısa sürede düzeninizi kurmanızı sağlamaktayız. Farklı yük kapasitelerine sahip ve farklı boyutlardaki asansörler ile bütün yüklerinizi rahatlıkla taşımaktayız. Firmamıza ait uzman ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak bakımlarını yaptırdığımız araçlarımız konusunda da hiçbir sorun yaşamadan taşınmanızı gerçekleştirmekteyiz. Asansör sistemi kullanılırken gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak herhangi bir iş kazının oluşmasının önüne geçmekteyiz. Hızlı bir şekilde sizlerin de rahat olduğu bir taşınma işlemini belirmiş olduğunuz gün ve saatte hiçbir aksatma olmadan gerçekleştirmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Call Now ButtonHEMEN ARAYIN